بازديد كننده محترم

ضمن تشكر از انتخاب سايت بازارشهروند، خواهشمند است قبل از ارسال پيام موارد زير را حتما مطالعه فرماييد. و در انتها در صورت لزوم، فرم تماس را پر كرده و روي كليد ارسال پيام كليك كنيد. پيام شما بلافاصله توسط شخص مرتبط در تيم پشتيباني سايت ما خوانده شده و پاسخ داده مي‌شود. براي تسريع در پاسخگويي لطفا نوع پيغام خود را مشخص كنيد. بديهي است به پيامهايي كه فاقد آدرس ايميل و نام فرستنده باشند، پاسخي داده نخواهد شد.

1. سايت بازارشهروند نمايش دهنده تبليغات و آگهي‌هاي اينترنتي اعضاي سايت مي‌باشد و مسئول آگهي هاي کاربران نخواهد بود در صورتيكه يك آگهي نظر شما را جلب كرده و يا در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده مرتبط تماس بگيريد. آدرس ايميل و معمولا تلفن آگهي دهنده در ذيل آگهي موجود است، كه مي‌تواند پل ارتباطي شما با آگهي مورد نظرتان باشد. همانطور كه شما براي خريد يك خانه يا اتومبيل كه در روزنامه آگهي شده است، با دفتر روزنامه تماس نمي‌گيريد، ما نيز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها و يا سوالات حرفه و تخصص مربوطه معذوريم.

2. تاييد آگهي در سايت بازارشهروند بصورت ظاهري صورت مي گيرد. با توجه به اين موضوع و تعداد زياد آگهي در سايت، محتواي هيچ يك از آگهي‌ها، حتي آگهي‌هاي ويژه مورد قبول رسمي سايت بازارشهروند نمي‌باشد. اين موضوع حتي در مورد آگهي‌هايي كه در مجلات چاپي رسمي نيز درج مي‌شود، صدق مي‌كند. بنابراين قبل انجام هرگونه معامله، اقدام مالي، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمينان و اعتماد آگهي دهنده دقت لازم را مبذول داريد.

3. براي درج آگهي در سايت بازارشهروند، ابتدا ثبت ‌نام كنيد. پس از ثبت ‌نام تنها در يك مرحله و با استفاده از راهنمايي موجود در سايت مي‌توانيد آگهي خود را ارسال كنيد. با توجه به موضوع فوق، چنانچه آگهي خود را در قسمت تماس باما ارسال كنيد، در سايت درج نخواهد شد.

4. كليه آگهي‌ها پس از ثبت در سايت بازارشهروند لازم است به تاييد تيم پشتيباني برسد. درصورتيكه آگهي شما تاييد نشده است، خواهشمند است قبل از طرح اين موضوع، قوانين سايت را مطالعه فرماييد و در آگهي خود رعايت كنيد.

5. جهت درج آگهي ويژه، لطفا به لينك تعرفه ها در بالاي سايت مراجعه کنيد.

6. در صورتي که رمز عبور خود را فراموش کرده اي براي دريافت رمز عبور جديد ابتدا بر روي لينك ثبت نام در بالا كليك كنيد در پايين فرم ثبت نام بخشي براي دريافت رمز عبور ميباشد ايميلي که قبلا با آن حساب کاربري خود را ايجاد کرده بوديد را وارد کنيد و بر روي ارسال رمز عبور جديد کليک کنيد رمز عبور جديد براي ايميل شما ارسال خواهد شد.

7. در صورتي که آگهي شما تاريخ گذشته باشد يا اطلاعات تماس آگهي براي شما مزاحمتي ايجاد کرده باشد و تمايل به حذف آگهي داشتيد ميتوانيد با نام کاربري يا رمز عبور خود وارد بخش کاربري شده و آگهي خود را حذف کنيد يا اگر رمز عبور خود را فراموش کرده باشيد از طريق صفحه ثبت نام درخواست رمز کنيد و يا حتي اگر ايميل شما ديگر فعال نيست و نمي توانيد رمز عبور جديدي دريافت کنيد ميتوانيد در صفحه توضيحات آگهي بر روي کليد گزارش تخلف و حذف آگهي کليک کنيد و در صفحه مربوطه دليل و درخواست خود را ارسال کنيد ما بلافاصله پس از بررسي در صورتي که اين آگهي مربوط به شما باشد آن را حذف خواهيم کرد.

8. خوشحال مي شويم در صورتيكه عدم رعايت قوانين سايت توسط يك آگهي دهنده از ديد تيم پشتيباني دور مانده و آگهي آن در سايت درج شده است، با ذكر لينک و شماره و يا عنوان آگهي، ما را مطلع فرماييد.

تذکر مهم: ما به سوالات شما در مورد محتواي آگهي يا تلفن تماس آگهي دهنده پاسخ نخواهيم داد در موقع ضروري جهت پرداخت تعرفه ها يا مشکل در سايت از طريق فرم زير با ما تماس بگيريد ما در صورت لزوم با شما تماس خواهيم گرفت .همه روزه از ساعت 9 الي 21 با ما در تماس باشيد.

استان خراسان رضوی - مشهد

www.bazareshahrvand.ir

ارتباط با بخش های مختلف (فروش، پشتیبانی و ...) از طریق شماره ذیل و پست الکترونیکی مقدور می باشد.

کاربران گرامی شماره تماس ذیل مربوط به بخش پشتیبانی سایت می باشد. لطفا برای برقراری ارتباط با آگهی مورد نظر، با کلیک بر روی آگهی اطلاعات تماس شخص آگهی دهنده را مشاهده نمایید.

با تشکر

3139 303 0915

آدرس ایمیل ما:

daeikandi@yahoo.com

info@bazareshahrvand.ir